Denizbank Bonus Business Mastercard Sahibi KOBİ’lere Aliexpress’te %50 Lojistik İndirimi!

KATILMAK İÇİN

AliExpress satıcıları: Kampanya koşullarına uyan tüm satıcılar kampanyadan faydalanabilecektir. Yeni satıcı olmak için: AliExpress Satıcı Kaydı linklerine tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHİ

11-12 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak satışlar için geçerlidir.

NASIL KAZANIRIM

Denizbank Bonus Business Mastercard sahipleri, dünyanın lider e-ticaret platformu AliExpress ile dünyaya açılıyor, ShipEntegra’nın eşsiz lojistik çözümlerinden faydalanma şansı buluyor. AliExpress’te mağazasını açan ve 11.11 Global Alışveriş Festivaline katılan satıcılar Mastercard, Aliexpress ve ShipEntegra işbirliği ile yurtdışı lojistik masraflarında %50 indirim ayrıcalığından faydalanıyor. 11 Kasım’da başlayacak kampanya ile markanızı globale açın, Denizbank Bonus Business Mastercard ile rekabet gücünüzü arttırın.

KATILIM KOŞULLARI

 • Bu kampanya 11.11.2021 - 12.11.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Denizbank Bonus Business  Mastercard sahibi AliExpress satıcılarının, 11.11.2021 - 12.11.2021 tarihleri arasında Global Alışveriş Festivali kapsamında gerçekleştirdikleri satışların, Ship Entegra ile gerçekleştirilen gönderimlerinde 500 USD'ye kadar %50 indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamında satıcı başına max. 500 USD tutarında indirimden yararlanılabilir.
 • Fırsattan yararlanabilmek için satıcıların 21 Ekim öncesinde 11.11 kampanya kaydını tamamlaması ve ShipEntegra ile gönderim yapmaları gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için siparişler ShipEntegra kargo şablonu ile alınmış olmalıdır. Bu nedenle 11.11 kampanya kaydı öncesi kargo şablonunuzu Ship Entegra yapmalısınız !
 • Ödemelerin Ship Entegra ekranından Denizbank Bonus Business Mastercard ile yapılması ve gerekmektedir.
 • Siparişlerin en geç 1 hafta içinde Ship Entegra depolarına ulaştırılması gerekmektedir.  Ship Entegra, lojistik bedellerini paketlerin depo çıkışını takiben faturalar. Ship Entegra ödeme ekranında Denizbank Bonus Business Mastercard ile ödeme yapan AliExpress satıcıları %50 indirimden anında yararlanacaktır.
 • AliExpress platform kurallarına aykırı şekilde yasaklı ürünlerin satışını yapanlar kampanyadan faydalanamaz.
 • Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 • Kampanya başkasına devredilemez
 • Bir kampanya başka bir kampanya ile birleştirilerek kullanılamaz.
 • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında satış yapan stoklarla sınırlı katılımcı faydalanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.
 • Denizbank Mastercard - AliExpress ve Ship Entegra her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Kampanya detayları için : https://www.mastercard.com.tr/masterkobi/#/offersdetails/55607

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KAMPANYALAR

Şimdi siz de hemen seveni, kullananı, bedavası en bol Deniz Bonus’un en çok tercih edilen kredi kartlarını keşfedin, size özel fırsatlardan hemen yararlanın.