DenizBank Mastercard Sahipleri Starbucks Otomatik Yükleme Talimatı ile 5 yıldız Kazanıyor!

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHİ

16 Ağustos 2023 – 10 Eylül 2023

NASIL KAZANIRIM

Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden DenizBank Mastercard® veya Maestro® logolu banka kartı ya da ön ödemeli kart ile DenizBank Mastercard® logolu kredi kartlarıyla yapılacak 200 TL ve üzeri otomatik ödeme talimatlı yüklemelerde 5 yıldız kazanımı olacaktır.

KATILIM KOŞULLARI

 • Kampanya 18 Ağustos 2023 ile 10 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, DenizBank Mastercard® veya Maestro® logolu banka kartı veya ön ödemeli banka kartları, DenizBank Mastercard® logolu kredi kartları ile yapılacak 200 TL ve üzeri otomatik ödeme talimatlı yükleme yapan misafirlere 5 yıldız kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan her misafir kampanya süresi içinde kampanyadan yalnızca 2 kez yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için:
  • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® veya Maestro logolu kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; Mastercard® veya Maestro logolu kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından Starbucks Rewards üzerinden Ayarlar/Otomatik Yükleme/ adımına gelerek ilgili kartınız ile 200 TL ve üzeri otomatik ödeme talimatlı yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
  • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı DenizBank Mastercard® veya Maestro logolu kartınız var ise, “Otomatik Yükleme” adımına gelerek kayıtlı olan Mastercard® veya Maestro logolu kartınız ile 200 TL ve üzeri yükleme talimatı vererek 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri GEÇERLİ DEĞİLDİR.
 • Hesabınıza yüklenen yıldızlarınızı hesap geçmişinizden görüntüleyebilirsiniz.
 • DenizBank, Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KAMPANYALAR

Şimdi siz de hemen seveni, kullananı, bedavası en bol Deniz Bonus’un en çok tercih edilen kredi kartlarını keşfedin, size özel fırsatlardan hemen yararlanın.