Vodafone’lular online yükledikçe kazanıyor!

KATILMAK İÇİN

Vodafone dijital kanallarından (Yanımda mobil uygulaması ve Vodafone.com.tr Online Self Servis sayfası ) TL yükleme (50 TL ve üstü) ve 50 TL üzeri Kolay Paket satın alımlarında, 5 gün geçerli 10 GB internet hediye kazanın.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHİ

1 Şubat 2022 – 7 Şubat 2022

NASIL KAZANIRIM

1 – 7 Şubat 2022 tarihleri arasında Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu DenizBank Bireysel ve Bonus Business Kredi Kartlarınıza ve Mastercard logolu Banka Kartınıza özel sadece Vodafone dijital kanallarından (Yanımda mobil uygulaması ve Vodafone.com.tr Online Self Servis sayfası ) TL yükleme (50 TL ve üstü) ve 50 TL üzeri Kolay Paket satın alımlarında, 5 gün geçerli 10 GB internet hediye kazanın.

KATILIM KOŞULLARI

  • Kampanya 1 – 7 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında sadece Vodafone dijital kanallarından (Yanımda mobil uygulaması ve Vodafone.com.tr Online Self Servis sayfası ) TL yükleme (50 TL ve üstü) yapacak ve 50 TL üzeri Kolay Paket satın alımlarında 5 gün geçerli 10 GB internet hediye edilecektir.
  • Yüklemeler satın alım sonrası otomatik olarak hemen hatlara tanımlanacaktır. Promosyon tanımlandıktan sonra bilgilendirme SMS’i gönderilecektir
  • Vodafone bayiileri (hepsi) , bankalar, alternatif satış kanalları (TL transferi vb) ve diğer tüm TL/paket yükleme kanalları (A101,Bim,Migros vb.) kampanya kapsamı dışındadır. Bu kanallardan tl/paket yüklemesi yapan müşterilerimize promosyon yüklemesi yapılmayacaktır.
  • Kampanya sadece Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu DenizBank Kredi Kartları, DenizBank Bonus Business ve DenizBank banka kartları ile yapılacak TL yüklemelerinde geçerlidir.
  • 10 GB hediye internet adedi stoklarla sınırlıdır.  Limite ulaşıldığında kampanya otomatik olarak sonlandırılacaktır.
  • Mastercard ve Vodafone kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KAMPANYALAR

Şimdi siz de hemen seveni, kullananı, bedavası en bol Deniz Bonus’un en çok tercih edilen kredi kartlarını keşfedin, size özel fırsatlardan hemen yararlanın.